استوک سورامال

لپ تاپ استوک در کشور ما تعاریف مختلفی دارد که با تعریف جهانی مقداری متفاوت است.

لپ تاپ های استوک لپ تاپ هایی هستند که معمولاً استفاده کوتاه مدت و کم از آنها شده و یا استفاده نشده اند تنها از حالت اکبند درآمده اند و از نظر ظاهری هم تفاوت زیادی با یک لپ تاپ نو ندارند که بعضی از آنها هیچ تفاوتی با یک کالای نو ندارند.

لپ تاپ استوک بخریم؟


طی سال های گذشته بازار لپ تاپ های استوک در کشور ما به دلیل افزایش قیمت ها بیش از پیش رونق گرفته زیرا قیمت لپ تاپ های استوک نسبت به مشابه نو خیلی کمتر هستش. از دیگر ویژگی های لپ تاپ های استوک سخت افزار قدرتمندتر و با کیفیت تر نسبت به لپ تاپ های داخل ایران است که دوام خیلی بالاتری دارند.


از سورامال بخریم؟


فروشگاه سورامال با هدف خدمت به مردم فوق العاده گامی بزرگ برداشته و فروش اقساطی را آغاز کرده و همینطور ۷ روز مهلت تست و نصب ویندوز ۱۰ و ۱۱ اورجینال و کیف و کوله هدیه از دیگر مزایای سورامال است.
علاوه بر همه اینها ۱۰۰ درصد محصولات ما همگی در وضعیت عالی قرار دارند و همینطور قیمت محصولات ما نسبت و رقبا و دیگر فروشگاه کمتر و مناسب تر است که ویژگی خیلی مهمی حساب میشود.


بهترین انتخاباگر به دنبال بهترین انتخاب هستید ما در این مسیر همراه شما هستیم سورامال می‌تواند با توجه به نیاز و بودجه افراد بهترین انتخاب را به آن ها پیشنهاد بدهد که این را وظیفه خود می‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خیر متشکرم
تصویر خبرنامه
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسه
  • امتیاز
  • قیمت
  • افزودن به سبد خرید
برای مخفی کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
مقایسه ×
Let's Compare! Continue shopping